TO NEJLEPŠÍ PRO NEJMENŠÍ

Janod Dřevěný hrací stolek s aktivitami na jemnou motoriku Baby Forest od 1 roku

Kód: 117768
Novinka Tip
3 hodnocení
1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Na objednání

Dřevěný hrací stolek poskytuje dětem široké spektrum zajímavých her, které je nejen zabaví ale i něco naučí. Hra s labyrintem, skládání zvířátek, otáčení ozubenými kolečky nebo dětská vkládačka - to vše pomáhá nejmenším dětem s rozvojem logického myšlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Janod Dřevěný hrací stolek s aktivitami na jemnou motoriku Baby Forest od 1 roku

Dřevěný pestrobarevný hrací stolek s aktivitami Baby Forest Janod obsahuje různé aktivity s lesními zvířátky, které jsou vytvořeny z kostek.
Kostky se po uložení do sloupků změní na veselé zvířátka z lesa - nastokávanie. Dřevěný hrací stolek obsahuje ozubená kolečka, se kterými se dá točit, smyčkovací labyrint s kuličkami - jemná motorika a kostky různých tvarů, které je třeba vložit do správných otvorů - poznávání tvarů a různých velikostí.
Dřevěný hrací stolek poskytuje dětem široké spektrum zajímavých her, které je nejen zabaví, ale i něco naučí. Hra s labyrintem, skládání zvířátek, otáčení ozubenými kolečky či dětská vkládačka - to vše pomáhá nejmenším dětem s rozvojem logického myšlení.
Janod je špičkovým výrobcem dřevěných hraček pro nejmenší a podařilo se mu vyrobit opravdu multifunkční stolek na hraní, který dokáže plně rozvíjet potenciál dětí.

Hračka je vhodná: od 12 do 36 měsíců
Rozměr: 40 x 40 x 56 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.