TO NEJLEPŠÍ PRO NEJMENŠÍ

Vilac Karetní hra 7 slavných rodin

Kód: 122083
Novinka Tip
Značka: Vilac
169 Kč 140 Kč bez DPH
Na objednání

Rozměry: 10x12x3 cm
Věk: 4+
Materiál: kartón

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do rodiny vynálezců bych chtěl... bratry Lumiéresovy! A do rodiny dobrodruhů bych chtěl... Marca Pola!  Tato originální hra 7 rodin vám umožní objevit nebo znovu objevit některé ze žen a mužů, kteří se zapsali do historie svými činy.  Sada obsahuje 42 karet a mini-biografii každé postavy.  Obsah: 42 karet (7 rodin, každá složená ze 6 karet). 7 mini-biografických karet.  Sedm rodin – vynálezci, vědci, pacifisté, spisovatelé, umělci, feministky, dobrodruzi.

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

 

Hlavní vlastnosti:

  • 42 karet - 7 rodin po 6 členech
  • 7 bibliografických karet
  • Zábavná a zároveň vzdělávací hra

 

Pravidla hry:

Každý hráč musí požádat jednoho z ostatních hráčů o jednu z karet, která mu chybí (za předpokladu, že má alespoň jednu kartu požadované rodiny). Pokud ji získá, požádá o další a tak dále. Pokud kartu nezíská, vytáhne si kartu z balíčku ve středu stolu. Pokud je tato karta tou, o kterou žádal, ponechá si ji a hraje znovu. Pokud ne, je na řadě další hráč.

Jakmile je rodina úplná, musí být vyložena na stůl.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.