TO NEJLEPŠÍ PRO NEJMENŠÍ

Vilac Karetní hra Mistigri

Kód: 122080
Tip
Značka: Vilac
169 Kč 140 Kč bez DPH
Na objednání

Rozměry: 10x12x3 cm
Věk: 4+
Materiál: papír, kov

Design Ingela P. Arrhenius

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte dohromady dvojice humanoidů nakreslených Ingelou P. Arrhenius: krokodýli zahrádkáři, lišky hudebníci, opičí král a královna, koaly astronauti... Ale pozor na mistigri, šibalského gentlemana – černého kocoura, nesmí vám v ruce zůstat jako poslední! Francouzská variace na Černého Petra.

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Zvířátkový Černý Petr
  • 33 papírových karet – 16 párů, 1 mistigri (Petr)

 

Ingela P. Arrhenius

Švédská umělkyně Ingela Peterson Arrhenius se narodila v roce 1967. Umění a design měly vždy místo v jejím životě a než začala její kariéra ilustrátorky, Ingela
pracovala jako umělecká vedoucí ve Stockholmu. Poté studovala reklamní a
grafický design na umělecké škole také ve Stockholmu.
V roce 1992 začala podnikat jako ilustrátorka na volné noze a pracovala
mezinárodně napříč reklamou, designem, nakladatelstvím... V minulosti vytvářela tiskové  vzory pro tkaniny, tapety, papírnictví, také pracovala na obalech, produktovém designu, bytových doplňcích a hračkách. Její plakáty a designové hračky najdete po celém světě. Má vášeň pro retro styl, což je jasně vidět na jejich dílech a také v jejím nadšení pro typografii a barvy. Nyní žije ve Stockholmu s manželem a 2 syny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.